Dobry początek Raszkowianki

Dobre wyniki na początek sezonu osiągnął nasz zespół. W pierwszej kolejce bezbramkowo zremisowaliśmy z Astra Krotoszyn, w drugim meczu sezonu wygraliśmy z GKS Żerków 2:1.

W pierwszym meczu nowego sezonu widać było ze naszym zawodnikom zależy na tym aby jak najszybciej zapomnieć o nieudanym poprzednim sezonie i wejść dobrze w nowe rozrywki. Od pierwszych minut mecz był wyrównany, obie drużyny walczyły od przejęcie kontroli nad meczem. Ważnym momentem meczu była czerwona kartka którą otrzymał zawodnik z Krotoszyna w 35 minucie. Druga połowa to już widoczna przewaga naszego zespołu, Raszkowianka stworzyła sobie kilka sytuacji bramkowych. Najlepsza z nich miał Patyk Adamski który przedryblował trzech obrońców Astry jednak jego strzał obronił golkiper z Krotoszyna i mecz zakończył się remisem 0:0.
Dwa dni później rozegraliśmy kolejny mecz, tym razem udaliśmy się do Żerkowa. Raszkowianka rozegrała dobre spotkanie i zasłużenie wygrała 2:1. Mimo że to gospodarze  pierwsi strzelili bramkę po błędzie naszego obrońcy, zawodnicy z Raszkowa nie poddali się i dzielnie walczyli. Do wyrównania doprowadził Patryk Adamski który wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem. Zwycięską bramkę w 84 minucie zdobył pełniący w tym dniu role kapitana Krzysztof Walczak, jego piękne uderzenie wolejem z 25 metrów wpadło idealnie pod poprzeczką nie dając szans na obronę dla bramkarza. Do końca meczu zawodnicy z Żerkowa próbowali jeszcze doprowadzić do wyrównania jednak ich ataki były nie skuteczne i to Raszkowianka zainkasowała 3 punkty.
Kolejny mecz rozegramy 20 Sierpnia (Niedziela) o godzinie 11:00 na boisku w Raszkowie z Pogonią Trębaczów.