Opatówek lepszy do Raszkowianki

Niestety przegrywamy drugi ligowy mecz w tym roku, Opatówek okazał się lepszy i wygrał 1:0.

Od początku gra stała na niskim poziomie ani jedna ani druga drużyna miała kłopot z konstruowaniem akcji. Większość akcji grana była długim podaniem do napastników. Opatówek na prowadzenie wyszedł w 32 minucie i do przerwy przegrywaliśmy 1:0. Druga połowa zaczęła się bardzo źle dla naszego zespołu, w 55 minucie za drugą żółtą kartę boisko musiał opuścić Tomasz Matyjasik i nasz zespół przez ponad 30 minut musiał gonić wynik grając w 10. Najlepszą okazję dla naszego zespołu na bramkę zmarnował Jakub Gonera, jego strzał minimalnie minął słupek. Mecz zakończył się naszą przegraną 1:0. Naszym kolejnym przeciwnikiem będzie Astra Krotoszyn, mecz odbędzie się 3 Kwietnia (Niedziela)  o godzinie 11:00 na boisku w Raszkowie.

Skład : Adamek - Zmyślony, Matyjasik, Kaczmarek, Majewski - Krawczyk (Jagodziński 75'), Michalak, Kucharski - Fuchs (Gonera 35'), Rogalka (Kasprzyk 80'), Klimas (Spaleniak 65')