Paszek strzela, Janoś asystuje, pierwsza wygrana Raszkowianki

Dziewięciu kolejek potrzebowaliśmy by odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie, udało się to w meczu ze Szczytem Szczytniki. Od początku meczu to Raszkowianka prowadziła grę, i miała więcej sytuacji do strzelenia bramki. Najpierw po błędzie bramkarza gości Michał Janoś oddał strzał z 40 metrów do pustej bramki jednak strzał okazał się minimalnie niecelny. Swoje sytuacje do strzelenia gola miał również Patryk Adamski, jego strzały nie znalazły jednak drogi do bramki. Do przerwy mieliśmy remis 0:0. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił to Raszkowianka przeważała i szukała swoich sytuacji do strzelenia bramki. Wreszcie w 81 minucie udało się zadać decydujący cios, lewą strona boiska przedarł się Michał Janoś dograł wzdłuż bramki do Macieja Paszka a ten na wślizgu wpakował piłkę do bramki i ucieszył tym cały zespół oraz kibiców Raszkowskiego klubu. Do końca spotkania nasz zespół się dzielnie bronił i mecz zakończył się naszą wygraną 1:0, nareszcie możemy do naszego bilansu punktowego dopisać trzy punkty.
Kolejne spotkanie rozegramy na własnym boisku 16 Października (Niedziela) o godzinie 11:00 z Pogonią Trębaczów.
Skład : Lis - Dyczak, Rogalka, Grzegorowski, Klimas - Krawczyk (Sipurzyński 60'), Zmyślony, Janoś, Paszek - Potarzycki (Kucharki 55') , Adamski