Przegrana na początek i kolejna zmiana trenera

Źle rundę wiosenna zaczęli nasi piłkarze którzy przegrali w Opatówku 3:1. Przed pierwszym meczem doszło do kolejnej zmiany trenera w naszym klubie. Po miesiącu pracy w naszym klubie z funkcji trenera z powodów osobistych zrezygnować musiał Ireneusz Ratajek a jego zastępcą został Dawid Furmański. W zimowej przerwie dołączyło do nas kilku zawodników : Mariusz Kasperski, Patryk Pakuszewski, Piotr Mikuła, Dawid Furmański, Dominik Sikora, Bartosz Dering i Hubert Cegła.

Mecz w Opatówku zaczęliśmy nerwowo w obronie, już w 5 minucie nasz bramkarz obronił strzał w sytuacji sam na sam. Jednak w 8 minucie musiał skapitulować i od początku musieliśmy gonić wynik. Stracona bramka nie podziałała pozytywnie na nasza grę która nadal zostawała do poprawy. 22 minuta i niestety tracimy drugą bramkę po kolejnym niepewnym zachowaniu naszej linii obrony. W 39 minucie zdołaliśmy strzelić bramkę kontaktową, podanie prostopadłe z środka pola posłał Kamil Kucharski i w sytuacji sam na sam znalazł się Patryk Adamski który płaskim strzałem zdołał strzelić 8 bramkę w sezonie. Do przerwy przegrywaliśmy 2:1. Po przerwie gra toczyła się głównie o środek pola, żadna z drużyn nie umiała stworzyć sobie sytuacji bramkowych. W 74 minucie Kacper Krawczyk faulował napastnika z Opatówka w polu karnym i sędzia wskazał na "wapno". Bliski obrony strzału z "jedynsatki" był nasz bramkarz jednak piłka ostatecznie zatrzepotała w siatce. Do końca meczu na boisku wynik nie uległ zmianie i przegrywamy 3:1.
Naszych kibiców zapraszamy na kolejny mecz który rozegramy zostanie na boisku w Raszkowie 26 Marca (Niedziela) o godzinie 11:00, naszym rywalem będzie Stal Pleszew.