Stal pokonana

Wygrywamy pierwszy wiosenny mecz na własnym boisku ze Stalą Pleszew 1:0

Od początku meczu widać było że to naszym piłkarza bardziej zależy na wygranej, w żadnej sytuacji nie odstawiali nogi i walczyli o każdą piłkę. Mecz nie należał do najładniejszych, mało w nim było sytuacji bramkowych. Tuż przed przerwą błąd obrońcy Pleszewian wykorzystał Piotr Mikuła, odebrał piłkę i mocnym strzałem pokonał golkipera Stali. Gol do szatni dodał naszym zawodnikom jeszcze więcej chęci do gry, co widać było w drugiej części spotkania. Nasza obrona w drugiej połowie wyglądała bardzo dobrze, nie pozwalaliśmy rywalowi na żadną groźną sytuacje bramkową. Na pochwałę zasługuje Damian Rogalka który łatał każda lukę w naszej defensywie. Raszkowianka w drugiej połowie wyprowadziła kilka kontr jednak żadna nie zakończyła się bramką. To zwycięstwo na pewno doda naszym piłkarza pewności siebie i pozwoli zdobywać kolejne punkty w tabeli.
Skład : Pakuszewski - Dyczak, Rogalka, Cegła, Mikuła - Zmyślony, Grzegorowski, Krawczyk, Janoś - Furmański - Adamski
W najbliższą Niedziele 2 Kwietnia o godzinie 11:00 na boisku w Raszkowie naszym rywalem będzie Odolanovia Odolanów którą prowadzi nasz były trener Piotr Kasprzyk. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.