Mecz kontrolny Raszkowianka Raszków - Huragan Szczury

W jednym z ostatnich meczy sparingowych przed ligą, rozegraliśmy mecz z Huraganem Szczury. Od początku meczu było widać znaczną przewagę naszego zespołu. Już w 10 minucie wyszliśmy na prowadzenie po strzale z rzutu karnego Marcina Kucharskiego. W dalszej części gry Raszkowianka nadal naciskała i tworzyła składne akcje. Na 2:0 wynik podwyższył Jordan Kaczmarek, i takim właśnie wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie doszło do kilku zmian w zespole jednak gra naszej drużyny nie uległa zmianie i przewaga Raszkowianki była nadal widoczna. W 60 minucie bramkę zdobył Mateusz Fuchs dobijając groźne uderzenie Damiana Spaleniaka. Na 4:0 gola zdobył bardzo skuteczny w meczach sparingowych Damian Rogalka, i mecz zakończył się zwycięstwem Raszkowianki.

Skład Raszkowianki : Adamek (zawodnik testowany 45')- Michalak, Szymkowiak (Matyjasik 45'), Kaczmarek, zawodnik testowany - Krawczyk, Rogalka (zawodnik testowany 45'), Kucharski - Zmyślony, Fuchs (Spaleniak 45'), zawodnik testowany                                                                                                                                                                   A już za tydzień 6 Marca (Niedziela) o godzinie 12:00 na boisku w Raszkowie rozegramy mecz IV rundy Okręgowego Pucharu Polski z Piastem Kobylin. Zapraszamy wszystkich kibiców !